Iva Valšová


Ráda bych se podělila o pár zkušeností, které jsem v nedávné době nasbírala právě díky programu Revolučního hubnutí.

Začalo to zcela prozaicky v práci. Kolegyně Jana velice ráda a nemálo jedla a už byla upozorněna svým praktickým lékařem na svou stále stoupající váhu. Jana očekávala narození svého třetího vnoučete a lékař jí naznačil, že by měla už začít něco dělat. Jinak si svá vnoučata nemusí ve zdraví užít.

Přeji hodně odhodlání, vytrvalosti a úspěchu dalším lidem, kteří se rozhodnou pro Revoluční hubnutí.

Lékař proto navrhnul řešení Revolučním hubnutím. Jana se poctivě pustila do hubnutí přesně dle pokynů svého lékaře. Výsledky se dostavily velice brzy.

Jana se nám měnila před očima a velice jí to začalo slušet. Během 2-3 měsíců musela obnovit svůj stávající šatník a koupit si nové oblečení menší o 3 konfekční velikosti. Tato skutečnost na mě zapůsobila tak silnou měrou, že jsem se rozhodla zkusit to také. Na internetu jsem si našla potřebné informace a odeslala E-mailem dotazník.

Během 2 týdnů se mi ozval přímo pan doktor MUDr. Otto Horák, popřál mi hodně zdaru v mém počínání. Poté jsem kontaktovala odbornou konzultantku Revolučního hubnutí paní Janu Kratochvílovou a další dny jsem už začala se systémem Revolučního hubnutí. Také jsem upravila jídelníček přesně podle rad paní Kratochvílové. Během 3 týdnů se postupně upravilo pH z kyselých hodnot na zásadité a následně začala váha klesat.

Začala jsem začátkem června a pak přišla na řadu ještě II. a III. fáze. Mé hubnutí trvalo zhruba do poloviny září a shodila jsem 6 kilogramů. Nyní se cítím stále skvěle, mé labor. výsledky se výrazně zlepšily. Mám víc energie i elánu a necítím se tolik unavená než předtím. Co se týče pohybu, dopřávala jsem si časté a svižné procházky venku.
Cítím se určitě lépe a mohu jedině doporučit na základě vlastní zkušenosti.