MUDr. Milan Jadrníček


Již od studia na vysoké škole jsem pomalu a postupně začal přibírat na váze. Od té doby jsem neúspěšně bojoval s obesitou.

Občas jsem držel diety, občas jsem používal prášky na hubnutí (ty však měly vedlejší účinky). Většinou se mi podařilo zhubnout jen o několik kilogramů, ale po ukončení diety se dostavil jojo efekt a bylo to ještě horší. Pohybu jsem měl dost , ale zhubnout se mi nepodařilo.

Zhubl jsem během dvou a půl měsíce o 22 kg. Stačí se podívat na fotografie – první je z dovolené v červnu 2009 a druhá je ze září 2009.

Již od studia na vysoké škole jsem pomalu a postupně začal přibírat na váze. Od té doby jsem neúspěšně bojoval s obesitou. Občas jsem držel diety, občas jsem používal prášky na hubnutí (ty však měly vedlejší účinky). Většinou se mi podařilo zhubnout jen o několik kilogramů, ale po ukončení diety se dostavil jojo efekt a bylo to ještě horší. Pohybu jsem měl dost , ale zhubnout se mi nepodařilo.

Až letos v červnu jsem se odhodlal vyzkoušet systém Revolučního hubnutí Wellness Trend a přiznám se, že jsem do toho šel s nedůvěrou. Ale o to větší bylo mé překvapení, jak lehce se mi podařilo zhubnout a při tom to nebylo vůbec nepříjemné. Rozhodl jsem se být nápomocen i druhým a proto jsem vstoupil do týmu lékařů Revolučního hubnutí Wellness Trend.

Je také pravdou, že jsem měli obavy co s mým organismem udělá tak velký váhový úbytek v tak krátkém čase, ale musím říci, že se cítím výborně a nemám žádné potíže. A co je podstatné , vůbec po ukončení dietních opatření nepřibírám na váze.

jadrnicek-po.jpg

jadrnicek-pred.jpg