Michal Serbousek


Zhruba začátkem roku 2006 jsem si uvědomil, že mít ve 23letech 130 kg není úplně normální.

Pracuji od 19 let jako řidič kamionu, čili sedavé zaměstnání, stres,málo spánku a nepravidelné stravování každý den. Vyzkoušel jsem různé diety a systémy, co mi kdo poradil. Neříkám, že se občas neprojevil výsledek, ale většinou se do měsíce hubnoucí proces zastavil a dostavil se obávaný jojo efekt. A tím i další kg navíc.

Přeji všem, co mě budou chtít v revolučním hubnutí následovat mnoho úspěchů. Je to takové hubnutí hrou, které zvládne každý.

Přes další zdravotní problémy, převážně s kolenním vazem (od roku 1999 neúspěšně bez operačně léčeným) a krevním tlakem vysokým od konce základní školy, jsem se sportu moc věnovat nemohl, ač jsem někdy chtěl, ale zdraví to nedovolilo. V listopadu 2008 mě má máma seznámila s paní Ing. Blankou Herdenovou a nabízeli mi Revoluční hubnutí Wellness Trend MUDr. Otto Horáka i další produkty pro zlepšení mého zdraví. Samozřejmě, že po předešlých zkušenostech jsem neměl důvěru. Ale po konzultaci jsem se rozhodl postoupit systém redukce váhy Revolučním hubnutí Wellness Trend MUDr. Otto Horáka a rozhodl se dát si ještě jednu šanci a zkusit zhubnout.

V prosinci 2008 tak trochu utajeně před svým okolím jsem se pustil do hubnutí. Výsledky se dostavili hned po dvou týdnech, co jsem si srovnal tělesné PH. Stále jsem tomu nevěřil, tak jsem si nedělal poznámky. Pouze v mém diáři je u data 8. 12. 2008 poznamenáno: začátek hubnutí a léčba sebe sama, váha 136kg.

Koncem ledna 2009 mě přátelé chválili, jak moc jsem zhubnul, ale i občas se mě někdo zeptal, zda nejsem nemocný. Bylo na mě už hodně znát, že jsem zhubnul. Hlavně jsem se cítil o 200% lépe.

No a to mě to hubnutí a léčitelství začalo bavit, i když první výměna šatníku se mi jaksi prodražila.

Dnes je 24. 6. 2009, já mám 96kg, krevní tlak v normálu a koleno? Radost povědět. Nebolí a funguje, jak má. Jsem tedy vděčný své mámě a paní Herdenové s MUDr. Otto Horákem, že mi o revolučním hubnutí pověděli a hlavně pomohli. Mám vyzkoušené, jak vše funguje a nejen na mě. Již mám výsledky i u svých přátel a to mě těší o to více. Hubnutí tímto systémem mě mnohé naučilo a hlavně mě to baví, proto mám cíl ještě něco zhubnout.

serbousek-02.jpg

serbousek-01.jpg