MUDr. Alena Dostálová


Když mě 28.3.2011 poprvé navštívila moje pacientka Simona s Janou Kratochvílovou, nevděla jsem nic o systému Revoluční hubnutí.

mudr-200-x-156-a-dostalova-1.jpgKdyž jsem se viděla na snímcích z dovolené v dubnu, rozhodla jsem se s tou téměř jateční váhou skoncovat. Koncem dubna jsem začala hubnout se základním programem Revolučního hubnutí LR. A každý měsíc jdou dvě kila dolů. Nyní vážím o 20 kg méně, obvod hrudníku se zmenšil o 12 cm, takže už zase dokážu spát na břiše - přes zvětšená prsa to moc nešlo. Obvod pasu se zmenšil o 20 cm, obvod boků o 23 cm a obvod stehna o 10 cm.

Jana mi vysvětlila podstatu Revolučního hubnutí a vazby překyselení organismu na průběh metabolických dějů. Já jsem byla vždycky poněkud robustnější konstituce, proto jsem po dětech hubla skoro každý rok a pak jsem cestou jojo efektu přibrala o nějaké to kilo víc. Takže v březnu 2011 jsem vážila 92,5 kg při výšce 161 cm.

Před necelými 10 měsíci jsem si na Kartu programu revolučního hubnutí napsala jako cíl zhubnout 20 kg a jako důvod:mudr-200-x-92-a-dostalova-2.jpgCítím se podstatně lépe, zase už denně cvičím, takže se zmenšilo množství tuku v těle o 13 % a narostla svalovina o 22%. Větší množství svaloviny znamená větší citlivost těla k inzulinu, takže moje tělo se stejným množstvím hormonu se podstatně vzdálilo možnosti cukrovky. Přestala jsem mít chutě, zejména večer, takže dost ušetřím za nejrůznější zbytečnosti jako čipsy, sýry a sladkosti.

Teoretické vědomosti jsem o hubnutí měla, prakticky jsem za celý život zhubla tolik, že by to vydalo na další dva lidi, ale DOOPERAVDY HUBNU TEPRVE NYNÍ - bez problémů, bez dodržování nějakých omezujících diet a výkonnost se mi výrazně zvýšila.