Eva Májiková


Jmenuji se Eva Májiková, je mi 33 let a touto cestou bych vám chtěla popsat svůj příběh, jak jsem konečně po tolika letech dokázala zhubnout.

S pozdravem Eva Májiková

Mé druhé dítě se narodilo v roce 1996. Lékařská vyšetření ukázala nevyrovnanou hladinu hormonů. Léčba a doporučená dieta mi pomohla zchodit nějaké kilo, jenže k mé radosti jsem byla opět těhotná. Opět jsem nabrala a mé tělo se po porodu začalo bouřit.
Zdravotní problémy se stupňovali, lékaři jen říkali – zhubněte, ale nikdo mi neřekl – Jak! Prášky z lékárny za velké peníze mi nepomohly. Diety, které jsem si různě posháněla, chvilku fungovaly, ale jojo efekt byl značný.

Na konci roku 2005 mě navíc lékařka konstatovala poruchu štítné žlázy a začala jsem užívat léky, Pro mě to bylo smíření s obezitou ! Jednoho dne jsem ale potkala nějakou paní(nikdy jsem ji neviděla), která mi dala do ruky letáček s názvem REVOLUČNÍ HUBNUTÍ WT. Nevěřila jsem, měla jsem i pochybnosti, ale přemohla mě zvědavost. Šla jsem se podívat na Večer revolučního hubnutí. Spíš jen ze zvědavosti. Nečekala jsem nic světaborného. Přednáška MUDr.Otto Horáka mě zaujala na tolik, že jsem si přímo na místě nechala zdarma změřit své tělesné hodnoty. Byla jsem trochu v šoku.Váha se totiž zastavila na neuvěřitelném čísle136,7kg ale to bylo všechno! Jako jediná ze všech jsem byla nezvažitelná.Ostatní hodnoty, jako viscerální tuk, procento tuku a svaloviny, klidový metabolismus atd. váha neukázala. To už jsem ale věděla že budu hubnout.

MUDr. Otto Horák, mě ale utvrzoval,že zhubnu.Nechtěla jsem tomu věřit,protože po zkušenostech co jsem měla za sebou! Kdo by tomu věřil????

Dne 28.5.2008 jsem začala hubnout. Srovnat PH organismu, detoxikovat, hubnout! Začala jsem se cítit velmi dobře, bez pocitu hladu. Stále hubnu! Prozradím, že k 2.11. 2008 jsem již zhubla 37,4kg.

Je pravda,že jsem tomu nevěřila, že bych to dokázala,ale touto cestou bych chtěla hlavně poděkovat všem lidem, kteří mě podporují a když si přestávám někdy věřit dokážou mě opět podpořit abych vytrvala. Jsou to lékaři pan Dr. Otto Horák st., pan Dr.Otto Horák ml. a paní Ilona Moučková. Těch lidiček je kolem mně ale víc, jenomže to by nestačilo místo.Takže chci poděkovat všem,kteří jsou takhle ochotni pomáhat nám boubelkám zhubnout.

Doufám,že když jsem to zvládla já,tak vy co čtete můj příběh to dokážete taky.

majakova-po.jpg

majakova-pred.jpg