Jak probíhá spolupráce

 

Zde se dozvíte jaký je postup práce s klientem. Snažíme se ke každému přistupovat individuálně, protože každý klient má svá specifika. Víme, že každý je v jiné situaci a má jiné návyky. Navíc každý má různé zaměstnání a vůbec pohybovou zátěž v průběhu dne.

step-one.jpg

1 - ANALÝZA KLIENTA

Jako první je velmi důležité analyzovat klienta, jak po stránce co jí, jaké má hodnoty váhy, tuků v %, viscerálních tuků. Důelžité jsou ale i jeho stravovací návyky, jaké užívá léky. Než bude klient hubnout musí být tělo na redukci váhy připraveno, jinak se dostaví jojo efekt.

step-two.jpg

2 - PŘEDEPSANÝ PLÁN

Druhým krokem k úspěchu je předepsaný plán redukce váhy. U nás hubnete zdravě neslibujeme Vám žádné výsledky 20 kilogramů za týden. S námi hubnete přirozeně a dlouhodobě, cílem našeho systému je změna životního stylu, návyků a vůbec způsobu jak klient přistupuje k životu. Jen tak se dá docílit kvalitních výsledků.

step-three.jpg

3 - NEUSTÁLÝ MONITORING

Každých 14 dní klienta měříme a monitorujeme jeho současný stav. Je velmi důležité sledovat zdali necdochází ke ztrátě svalové hmoty namísto tuků. Dále každých 14 dní je klient v jiné situaci a je třeba tomu přizpůsobit i jídelníček a nastavit různé procesy v organismu.

 

Zaujali jsme Vás?
Staňte se klientem
a kontaktujte nás ještě dnes